bootstrap slider by cssSlider.com v2.1
SSOH.cz Veřejnost Aktivity školy Napsali o nás

Napsali o nás...

UHK.CZ: Přivítali jsme potenciální uchazeče o studium z Obchodní akademie

www.uhk.cz
22. 9. 2017
V Poradenském centru se věnujeme i zájemcům a uchazečům o studium. Jsme rádi, že u nás můžeme vždy v průběhu podzimu přivítat studenty několika středních škol a nabídnout jim rychlý vhled do Univerzity a na naše služby.
UHK.CZ: Přivítali jsme potenciální uchazeče o studium z Obchodní akademie

Tentokrát jsme přivítali studenty Obchodní akademie, odborné školy a praktické školy Olgy Havlové v Jánských Lázních. Škola je příspěvkovou organizací, která poskytuje střední vzdělávání pro žáky s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami.

Návštěvu z Jánských Lázní přilákala možnost prohlídky bezbariérového bytu na Palachových kolejích. Po prohlídce bytu následovala prezentace služeb Poradenského centra, především pak sekce podpory studentů se specifickými potřebami Augustin. Studenti se tak mohli dozvědět všechny potřebné informace nejen o nabídce Poradenského centra, ale také základní informace o volbě oboru, podávání přihlášek, přijímacím řízení a další. Samozřejmě byl prostor pro dotazy, čehož studenti hojně využili.

Po prezentaci jsme ještě studenty pozvali na malou prohlídku univerzitních prostor a kampusu. Prohlédli si prostory knihovny, několika učeben včetně nové auly na budově S, kde jsou k dispozici také dva nové stoly s nastavitelnou výškou pro vozíčkáře.

Doufáme, že se se studenty Obchodní akademie v Jánských Lázních uvidíme i u přijímacího řízení a přejeme hodně štěstí.